Usta à la Angelina Jolie

Usta to najbardziej reprezentatywna część ludzkiej twarzy. To na nich skupiona jest uwaga w trakcie prowadzenia rozmowy, a przy dodatku odpowiedniego koloru potrafią one z daleka przyciągnąć wzrok mężczyzny. Nic, więc dziwnego w tym, że kobiety marzą o pięknych, zmysłowych i jędrnych ustach. A takie usta są już niestety coraz rzadziej spotykane. Czemu? Wiek, zmiany hormonalne, ekspozycja na działanie słońca, palenie papierosów – wszystkie te czynniki powodują nieuchronne starzenie się ust oraz ich okolic.

Na szczęście i w tej sytuacji możemy liczyć na osiągnięcia w dziedzinie kosmetologii, dzięki którym nie tylko chirurg plastyczny, ale i gabinet kosmetyczny – Warszawa [swiaturody.com/warszawa,kosmetyczka,9.html] może zaproponować „koło ratunkowe” dla naszych ust w postaci możliwości ich powiększenia oraz zmodelowania. Zabieg tego typu polega na wstrzyknięciu do czerwieni wargowej kwasu hialuronowego w żelowej formie. Dzięki temu skóra w miejscu dokonania iniekcji staje się bardziej wygładzona i nawilżona. Kontur ust ulega poprawie, stają się one większe i jędrniejsze. Dodatkowo towarzyszy temu widoczna redukcja ewentualnych zmarszczek zlokalizowanych w okolicy ust. Ze względu na to, że usta cechują się wyjątkową wrażliwością przed wykonaniem zabiegu ma miejsce znieczulenie obszaru, który będzie poddany modelowaniu. Sam zabieg trwa z reguły od kilkunastu do 30 minut w zależności od stosowanego poziomu intensywności „poprawek”. Bezpośrednio po zakończeniu procesu skóra ust może być lekko zaczerwieniona lub obrzęknięta. Jednak objawy te ustępują w ciągu kilku dni. Za to uzyskany efekt nie tylko jest widoczny od razu, ale i utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy! Co ważne, by uzyskany rezultat końcowy był jak najlepszy konieczne jest zastosowanie się do zaleceń po zabiegowych. W ciągu kilku pierwszych godzin następujących po uzyskaniu „nowych” ust, ważne jest by ich nie dotykać oraz unikać nadmiernej ekspresji w ich obrębie. Podczas pierwszych 3-4 dni należy również unikać wystawiania się na nadmierne działanie ciepła czy promieni słonecznych (sauna, solarium).

Wypełnianie, modelowanie czy powiększanie ust to poważna decyzja. Dlatego dokonując wyboru gabinetu kosmetycznego, w którym poddasz się temu zabiegowi, warto odnieść się do opinii zamieszczonych w Internecie na temat danej lokalizacji. Przykładowo, jeśli interesuje Ciebie dobra kosmetyczka Warszawa, możesz znaleźć ją przy pomocy strony: http://swiaturody.com

One thought on “Usta à la Angelina Jolie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *